Zrzut ekranu 2022 12 5 o 14.28.12

DLA INWESTORÓW

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom Inwestorów o alternatywne źródła energii, informujemy, że w tym zakresie współpracujemy z renomowanymi firmami. Na życzenie naszego Klienta możemy zlecić sporządzenie wstępnego projektu zasilania domu w ciepło w oparciu o kompleksowe rozwiązania systemowe. Zastosowanie pompy ciepła, baterii solarnych i fotowoltaicznych, rekuperatorów oraz turbin wiatrowych, przydomowe oczyszczalnie ścieków to ekologia i nowoczesność.

 

Proszę pamiętać, że tradycyjne nośniki energii takie jak gaz, olej czy elektryczność systematycznie drożeją. Inwestycja w ekologiczne, alternatywne źródła energii pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na energię z zewnątrz nawet o 75 %.

WSPÓŁPRACA

Ponadto oferujemy kontakty ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi, które wybudują bez problemu domy według naszych projektów. Wykończą także na wysokim poziomie ich wnętrza.

Współpracujemy z doskonałymi, testowanymi na wielu naszych budowach wykonawcami takich elementów wyposażenia jak: kominki rozprowadzające ciepło, baseny, oranżerie, sauny, okna, drzwi, schody drewniane i z dowolnego kamienia, centralne odkurzacze, meble kuchenne i inne, podłogi kamienne, elementy z rur kwasoodpornych, prace kowalskie (balustrady, ogrodzenia, bramy), brukarskie, ogrodowe itd..

Mając wieloletnie doświadczenie, sprawnie można koordynować różne aspekty dotyczące projektowania oraz realizacji projektu.